Návstěvní kniha

 1. Nádherný zážitek

  Rostislav napsal: 28.3.2018 v 16.47

  Masáž jsem dostal jako dárkový poukaz s tím, že se jedná o nevšední a kvalitní masáž.
  Plný očekávání jsem se teda vydal na masáž a s lehkou nervozitou se dostavil na domluvený termín. Prostředí je odpovídající pro masáž, čisté a velmi klidné. Cítil jsem velmi osobní a příjemnou atmosféru. Masérka Jiřina je velmi diskrétní a profesionální. Po dotazu na mé očekávání a přání co potřebuji se pustila do masáže. Pokud to teda lze takto nazvat….
  Slovo masáž mi přijde příliš fádní a strohé na popis toho, co se pak stalo. Jiřina přesně vystihla mé potřeby a naplnila je mnohonásobně nad mé očekávání! Masáž byla velmi uvolňující, ale zároveň i citlivá. Jiřina citlivě reagovala na reakce mého těla i duše a měnila během masáže techniky i intenzitu. Hodina utekla jako voda a zbylo i trochu času na přechod zpět do reality…
  Musím konstatovat, že takto komplexní uvolnění jsem ještě nezažil a určitě jsem nebyl naposled!
  Jak se říká “Kdo nezkusí, neuvěří!” .

 2. Nejen masáž

  Masáž u slečny/paní Jiřiny je pod taktovkou jejich citlivých rukou a podmanivé hudby nevšední zážitek. Umožní Vám setkat se a pobýt chvíli sami se sebou a zrelaxovat tak nejen tělo ale i duši. Děkuji.

 3. Ruční lymfatické masáže .... prostě balzám

  Blanka napsal: 30.11.2016 v 20.06

  Mám za sebou za poslední roky několik různých úrazů a blokád všeho druhu, že mě občas napadalo, že už se těch různých bolestivých následků nikdy nezbavím a věčně mě bude něco bolet. Poslední rok “bojuji” s následky operace kolene, které se vytrácejí opravdu pomalu.
  Letos jsem se ale seznámila s Jiřinkou a najednou jsem začala věřit, že se díky ní ze spousty těch bolístek budu moci vymanit. V současnosti absolvuji již druhou sérii ručních lymfatických masáží.
  Samozřejmě jsem již dříve vyzkoušela různé masáže všeho druhu, ale to se nedá s Jiřinčinými masážemi vůbec srovnat. Zdravotní výsledek je pro mě velmi důležitý, ale zjišťuji, že se na každou další masáž těším i z jiných důvodů. Při každé masáži si takovým neuvěřitelným způsobem odpočinu a dobiju energii, že si potom připadám jako v jiném světě. Nazvala bych to spíše “hladící psychologickou terapií” a doporučila bych to každému. V poslední době mi Jiřinčiny masáže určitě pomohly překonat i obtížné stresové období a určitě plánuji pokračovat a využít při “doléčování” i jiné druhy nabízených masáží. Není to jen naučeným postupem příslušných masáží, ale i jejím osobitým přístupem a příjemným prostředím…… A stoprocentně má kouzelné šamanské předky. Zkrátka ….jen doporučuji.

 4. Barbora napsal: 19.7.2016 v 12.53

  K paní Černíkové chodím já i má rodina a nemůžeme si ji vynachválit. Doporučuji ji každému, kdo má potíže se zády. Vždy, když mám problém, stačí 1 masáž a bolest ustoupí. Zároveň je velice milá a příjemná a prostředí, kde masáže provozuje, mi také vyhovuje. Jsem maximálně spokojená.

 5. Parádní zážitek!

  Alice napsal: 8.4.2016 v 7.02

  Od přítele jsem obdržela poukaz na masáž pro těhotné. Přiznám se že jsem si předem nic nezjišťovala takže sem tak nějak automaticky očekávala klasikou masáž s tím, že se jen bude brát ohled na mé oblé tvary. :) Od návštěvy uplynulo už 14 dní a já na ní do dnes vzpomínám a myšlenkami se vracím k tomu báječnému pocitu, který jsem měla po celou dobu masáže. Paní JIřinka je prostě jak z jiného světa – jakmile vám otevře a pozve vás dál, vše z vás samo spadně už se cítíte báječně. A to vás to nejlepší teprv čeká. :)
  Určitě mohu všem jen doporučit, já sama se moc ráda ještě stavím. :)

 6. úžasný zážitek - naprostý relax

  Monika Glancová napsal: 19.2.2016 v 12.16

  Včera jsem u Vás absolvovala masáž, na kterou jsem od dcery dostala dárkový poukaz.
  Na masáž jsem šla a doufala jsem, že mi odblokujete krční páteř. Mé očekávání bylo mnohonásobně překonáno – krk odblokován a odcházela jsem úplně uvolněná a nadšená.
  Celá masáž byl pro mne snový zážitek.
  Moc děkuji a zase přijdu.
  Monika

 7. RELAXAČNÍ ZÁŽITEK

  Miluše Friedlová napsal: 23.1.2014 v 21.11

  Před 14 dny jsem poprvé navštívila paní Jiřinku v jejím relaxačním království, už to že jsem mohla dojít již na osmou hodinu ranní mě velmi potěšilo. Při vstupu do místnosti jsem byla příjemně překvapena pozitivní atmosférou, která mě hned obklopila. Úvodní pohovor byl výborný, je vidět profesionální přístup paní Jiřinky, mám za sebou již řadu masáží a sama masírovat umím, zaujala mě nabízená technika, proto jsem ji chtěla vyzkoušet, i když jsem v ty úžasné “zázraky” nevěřila. Poté jsem se položila na lehátko a byla jsem velmi mile překvapena, jak empaticky a se zaujetím zkoumá jakoukoli reakci mého těla na své doteky. Byl to neskutečný zážitek a nechtěla jsem zpočátku uvěřit v nějaké uvolnění, ale druhý den jsem se vzbudila a po 5 letech jsem snad poprvé necítila bolest hrudní páteře. Tudíž paní Jiřinku každému vřele doporučuji. Kdo si chce dobít baterky a potěšit jak tělo tak duši tak je paní Jiřinka vynikající volba.

 8. Lenka napsal: 21.8.2013 v 9.36

  Navštívila jsem nespočet wellness a masážních salónů, vyzkoušela různé masážní techniky u nás i v zahraničí. Slečna Jiřina má vrozený talent, který rozvíjí. Masáže nejsou pro ni jen pracovní náplní, jsou součástí jejího životního stylu. Dokáže přizpůsobit techniku momentální situaci a najít individuální přístup. Prostředí je čisté, atmosféra relaxační. Zážitek umocňuje příjemná hudba, která je při každé návštěvě jiná a inspirativní. Její profesionalita, osobní zájem a výsledky jsou důvodem, proč se k ní vždy ráda vracím.

 9. Dechová masáž Dr. Schmitta - slečna Jiřina

  Šárka napsal: 22.5.2013 v 8.31

  Absolvovala jsem integrující dechovou masáž Dr. Schmitta. Klidné prostředí, relaxační hudba, aroma terapie a skvělá masážní terapeutka Jiřina – její zkušenosti, individuální pozornost a “magic touch” dokázal znovu zaktivovat mé tělo! Velmi ráda se opět vrátím na masáž. Děkuji.

 10. Masáž u Jiřky

  Monika napsal: 2.1.2012 v 20.28

  Milé a krásné domácí prostředí, horká láhev u chodidel, krásná vůně a milá hudba. Při masáži Jiřka velmi intenzivně vnímala můj dech a koordinovala s ním veškeré své pohyby. Po více než hodině jsem odcházela jako znovuzrozený člověk, neskutečně volně se mi dýchalo a i několik následujích dní jsem byla neskonale šťastná a uvolněná. Díky mockrát, přijdu zas…!

Napište nám vzkaz

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Webová stránka

Předmět