Ceník


Ceník a závazná pravidla pro masáže a ošetření založené na vzájemné důvěře a zodpovědnosti

Je pro mě opravdu důležité, abych stihla klienta harmonizovat, vyladit a svou práci dobře dokončit, doporučuji si objednat čas 90 minut.

90 minut  – 1200 Kč

60 minut  – 800 Kč


Předplatné s platností 1 měsíc, pro intenzivní masážní práci a lymfodrenáž:

5 x 90 minut -  5200 Kč (sleva 800 Kč)

 

Slevy po osobní dohodě pro osoby sociálně znevýhodněné.


Možnost pro lidi, kteří rádi konají dobré skutky: Zaplatíte-li za masáž cenu vyšší než dle ceníku, přebytek bude použit na masáž pro lidi, kteří si ji nemohou dovolit.

 

●  Klient se zavazuje informovat masérku o svém aktuálním zdravotním stavu a při dalších návštěvách o případných změnách pro určení kontraindikací pro masáž.
●  S ohledem na klienty objednané před vámi je možno přijít pouze v přesně domluvený čas. Při dřívějším příchodu zákazník vyčká na vyzvání v čekárně na chodbě.
●  Pozdní příchod je nutné předem telefonicky ohlásit a masáž bude úměrně zkrácena, částka za masáž však bude stejná za původně rezervovaný čas.
●  Do času ošetření se započítává důležitý odpočinek klienta na lehátku (zažívání terapeutických masáží) 10-15 minut a také konzultace před a po masáži.

 

●  Dohodnutý termín je závazná objednávka pro klienta i pro masérku. Je možné ho zrušit nebo změnit nejpozději 48 hodin předem telefonicky.  V opačném případě má klient povinnost uhradit 100% částky za domluvenou masáž.

Stornopoplatek nebude účtován pouze za předpokladu, že se podaří obsadit původně plánovaný termín jiným zákazníkem. Klient má možnost za sebe poslat někoho jiného po dohodě s masérkou.

V případě nemoci nebude stornopoplatek účtován po telefonické domluvě, zda opravdu není masáž vhodná.

 

●  Prosím Vás o nepoužívání výrazných parfémů před masáží.