Reference


●  Dostal jsem se do stavu klidu, kdy jsem nemyslel na nic a prostě jsem jen byl, to bylo tak skvělý. 

Adam

●  Klid, kouzlo, mateřská láska a něha, tělo jako máslo, proudění oceánu uvnitř, cítím lásku, moc Vám děkuji, je to pro mě velký dar.

Helena
 

●  Jak jste šla postupně od nohou nahoru, tak to bylo neuvěřitelné, postupně jsem se nořila do hlubšího uvolnění, člověk leží a myslí si, že už je uvolněný a pak zjišťuje, že má ještě 1o vrstev napětí, která se postupně povolují. 

Andrea
 

●  Nemohla jsem už ani spát, jak mě bolelo rameno, cítila jsem se tam zavřená a teď cítím lehkost. Vy jste můj zázrak.

Bohdana


●  Je krásné, že s Vámi se zastaví čas a člověk by u Vás ležel uvolněný hodiny a hodiny.

Šárka 
 

●  Mohu Vám důvěřovat, uvolnit se s vámi, plakat. Je to pro mě moc vzácné a ještě jsem to tak s nikým nezažila.

Lenka 
 

●  Neuvěřitelné co vy dokážete, cítím se úplně fantasticky, já jsem celý svůj dlouhý život netušila, že masáž může být něco tak úžasného.

Katka
 

●  Veliký relax, úplně jsem roztekla a teď mohu odletět.

Dana 
 

●  Vaše masáže mi moc pomáhají. Byla jsem zaseklá v psychoterapii na jednom místě a teď se to hýbe. Na tom máte velkou zásluhu i Vy. Děkuju.

Klárka 
 

●   Máte zlaté ruce, opravdu jste mě rozněžnila a úplně uvolnila, to se mi dlouho nestalo.

Honza
 

●  Cítím se vždy jako na dovolené, u moře nebo na horách, jen mi je vždycky smutno, když se z dovolené vrátím, stýská se mi.

Martina


●    Myslím, že to byla nejlepší masáž  s  jakou jsem se  doposud setkal. Už vám to řeklo jistě spoustu lidí, ale asi máte nějaké kouzelné ruce, bylo to jakoby něco víc než masáž.

Jiří

●   The massage was an incredible experience, I felt it was going much more further than the more physical experience. It was a cleaning on many levels. During the massage I had a strong vibrational sensation in my hands and arms, which went further to the belly. After I felt a deep peace and lightness, as if I would have been cleaned from many burden from the past. The effect was very harmonizing.

Carmen Rodriguez Hochstrasser
Joga teacher
http://isvara.cz/


●   Nový rozmer slobody a uvoľnenia aký som zažila pri masáži od Jiřiny bol pre mňa obohacujúci a svojím zposobom i nový.  Jiřina je velmi dokladná, svedomitá a starostlivá a neujde jej nijaký váš nádych. Moc som si masáž užila, pomohla mi objaviť viac priestoru v sebe a i v živote. Ďakujem, Jiřino, máš talent a odporúčam tento zážitok každému!

Simona Celarová


●    Masáže od Jiřinky Černíkové pro mne jsou naprosto novým a vítaným zážitkem. Mám se zády od dětství problémy a vyzkoušela jsem již mnoho rehabilitací, cvičení a masážních  technik. Nicméně tyto masáže mne nadchly. V kombinaci s dechem nemám pocit pasivně přijímaného hnětení svalů, někdy bolestivého a jindy zas bez efektu, ale opravdické aktivizace mého těla, s vlastní účastí. Díky této metodě a Jiřinčiným příjemným dlaním odcházím s pocitem odvalených břemen, prodýchaná a cítím se dobře, pročištěně.

Netuším, zda je to pouze touto masážní technikou, nebo v kombinaci s dobrým bylinkovým čajem a příjemnou relaxační hudbou a nebo má Jiřinka šamanské předky, ale funguje to a s díky se vracím!

Kačka B., 35 let